9 grudnia, 2023

Kapitanwww.pl

Informacje, Porady, Opinie

Kamera IP ORLOO GOODCAM Z12 jakość i bezpieczeństwo w jednym

kamera

Kamera Goodcam z12 przeznaczona jest do użytku zewnętrznego. Łatwy montaż oraz konfiguracja sprzętu. Wszystkie potrzebne elementy do jej zamontowania dostaniesz w komplecie.

Dzięki temu możesz ją zamontować samemu, oszczędzając czas oraz pieniądze. W swoim przedziale cenowym jest to naprawdę godny uwagi model.

Cóż kamera Goodcam z12 ma nam do zaoferowania? Wysoka rozdzielczość, obrotowa głowica, Wi-Fi, wbudowany głośnik oraz mikrofon. Łatwa w obsłudze aplikacja na telefon bądź komputer. Obraz zapisywany na karcie SD, do którego będziesz miał łatwy dostęp. To najważniejsze zalety.

Rozdzielczość 3 Mpix oraz 5 krotny zoom to wystarczające parametry do użytku domowego. Będziesz mógł bez problemu odczytać numery rejestracyjny samochodu, który wzbudzi twój niepokój. Warto wspomnieć, że dobrą widoczność uzyskamy zarówno w dzień, jak i w nocy. W nocny dzięki diodom LED zobaczymy obraz w kolorze, dzięki czemu będzie on naprawdę dobrej jakości. 

Skuteczne odstraszanie nieproszonych gości

Do odstraszenia intruza mamy do dyspozycji nie tylko alarm dźwiękowy, który możesz wybrać spośród dostępnych w aplikacji, ale również alarm świetlny. Wspomniane wcześniej diody LED, po wykryciu nieproszonego gościa zaczną migać. Jeszcze większym zaskoczeniem może być, jak zaczniesz samemu odstraszać domniemanego złodzieja mówiąc do niego. Ta funkcja jest możliwa dzięki wbudowanym mikrofonowi i głośnikowi.

Dużą zaletą jest obrotowa głowica. Obraca się ona do 355 stopni w poziomie oraz 95 stopni w pionie. Kamera Goodcam z12 wykrywa ruch i podąża za nim, a następnie sama wraca do pierwotnego ustawienia. 

Wysoka klasa szczelności to gwarancja na lata

Kamera Goodcam z12 posiada wysoką klasę szczelności IP65. Daje na to 100% gwarancję, że żaden pyłek nie dostanie się do środka. Nie będziesz musiał się również martwić o wilgoć. Deszcz i śnieg nie uszkodzą kamery. Tak wysoka klasa szczelności pozwoli Ci cieszyć się sprzętem przez wiele lat.