9 grudnia, 2023

Kapitanwww.pl

Informacje, Porady, Opinie

Wypożyczalnia Nintendo Switch, czyli jak grać i nie kupować

nintendo

Lubisz gadżety elektroniczne? Prawdziwym hitem ostatnich lat są przenośne konsole. Z łatwością możesz je przenosić, jak również podawać innym uczestnikom gry. Zastanawiasz się, jak przetestować urządzenie bez konieczności kupowania? Wypożyczalnia Nintendo Switch to opcja dla ciebie. Dlaczego warto z niej korzystać?

Nintendo Switch – jak to działa?

Japońska firma Nintendo robi wiele, aby pokochali ją gracze z dowolnej części świata. To właśnie ta marka zaproponowała gamingowcom przenośne konsole do gier wideo dostępnych na telewizorach. Jej stacja dokująca sprawia, że urządzenie łatwo sparować z odbiornikiem. Dzięki temu na dużym ekranie możesz grać w platformówki, strzelanki oraz wyścigi, np. Mario Kart. Wyświetlacz gwarantuje obraz w rozdzielczości HD, a sama konsola została wyposażona w 8-rdzeniowy procesor. Specjalne kontrolery są po to, aby sterować postaciami i grać.

Jak działa konsola?

Konsola Nintendo Switch jest niewielka, a więc bardzo poręczna. Rozmiarem przypomina nieco grubszy tablet z dotykowym wyświetlaczem LCD. Świetnie sprawdza się jako urządzenie mobilne. Łatwo w niej regulować głośność, jest również wyposażona w gniazdo na słuchawki. Miłośników popularnych gier ucieszy slot na karty. Umieszcza się je w specjalnym porcie. Gry dostępne są także na platformie gamingowej Nintendo. Czy użytkownik amator nie będzie miał problemów z obsługą konsoli? Raczej nie, ponieważ interfejs urządzenia jest przejrzysty i czytelny. Po uruchomieniu ukazuje się dostęp do menu z nazwami wgranych gier oraz ikon cyfrowego sklepu i newsów Nintendo.

Dla kogo wypożyczalnia Nintendo Switch?

Kiedy sprawdzi się nowoczesny sprzęt, którego nie musisz kupować?

1. Domówka to dobra okazja do wynajmu. Nie musisz inwestować w sprzęt, który sporo kosztuje. Nowoczesne urządzenie doskonale sprawdzi się na kameralnej imprezie, jak również podczas wspólnego oglądania meczy.

2. Dla osób, które jeszcze wahają się przed zakupami wypożyczalnia Nintendo Switch to nieoceniona pomoc. Przetestuj możliwości sprzętu bez konieczności kupowania. W Plenti będzie cię taki wynajem kosztował około 3 proc. wartości.

3. Podróż z Nintendo. Kto choć raz wyjechał z dziećmi w dłuższą trasę wie, jak bardzo gry potrafią umilić wiele godzin w samochodzie. Nintendo Switch można montować między fotelami.

Do gry niezbędne są Joy-Cony. To elementy towarzyszące każdej konsoli Nintendo, najczęściej w kolorze czerwonym i niebieskim. Dzięki tym kontrolerom z przyciskami łatwiej sterować postaciami i prowadzeniem rozgrywek. Prawy kontroler ma czujnik podczerwieni i NFC służące do wykrywania gestów gracza. Joy Cony mają wiele dodatkowych opcji, mogą np. generować wibrację podczas gry.

Wolisz grę w opcji stacjonarnej? Stacja dokująca Nintendo umożliwia sprawne podłączenie konsoli do telewizora. Tym samym zmienia się rozdzielczość obrazu. Stacja ma kilka rodzajów złącz: HDMI, USB 3.0, USB 2.0 i USB-C, więc można ją podłączyć do dowolnego modelu odbiornika.